System CAN
Integracja z GPS

Integracja Systemu Transportowego CAN z systemami GPS Państwa Firmy pomoże Pracownikom w otrzymywaniu dokładniejszej informacji o statusie zlecenia oraz pomoże zebrać w jednym miejscu informacje o Państwa taborze.


Dzięki integracji z TomTom Work WebFleet® możliwe jest automatyczne przekazywanie informacji bezpośrednio z systemu CAN do Kierowcy. Automatyzacja oszczędza czas, pieniądze oraz minimalizuje ryzyko pomyłki. Przekazanie zlecenia do Kierowcy odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku „wyślij zlecenie do Kierowcy” w systemie TMS CAN. Kierowca otrzyma na urządzeniu TomTom® opis zlecenia, numer, oraz dane załadunkowe oraz rozładunkowe. W chwili podjęcia transportu przez Kierowcę jego nawigacja automatycznie ustawi się na żądany adres a CAN odnotuje ten fakt w systemie. W przypadku, gdy Kierowca odrzuci zlecenie, system CAN natychmiastowo poinformuje o tym zdarzeniu Pracownika odpowiedzialnego za realizację danego zlecenia.


[kliknij aby powiększyć]
[kliknij aby powiększyć] przykładowa integracja z systemem GPS TomTom Wokr

Zalety integracji:

  • Oszczędność czasu Pracownik nie musi tracić czasu na przekazanie zlecenia do kierowcy, robi to za pomocą jedno przycisku

  • Oszczędność pieniędzy brak dodatkowych kosztów (takich jak rozmowa telefoniczna, SMS, roaming) związanym z przekazaniem informacji

  • Minimalizacja ryzyka popełnienia pomyłki zlecenie jest przekazywane dokładnie w takiej formie jak jest w systemie. Zarówno adres załadunku, rozładunku jak i informacje o rodzaju towaru jest przekazywana bez udziału „czynnika ludzkiego”Copyright 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prodefinity - Oprogramowanie dla logistyki
52-213 Wrocław
Nenckiego 136a
E-mail: biuro@systemcan.pl