System CAN
Nasi Klienci

Trans-Kaj Polska Sp. z o.o.

Firma transportowo-spedycyjna działająca od 1989 roku. Świadczy usługi transportowe krajowe i międzynarodowe w zakresie przewozów wyrobów gotowych i sypkich. Rocznie przewozi ponad 600 000 ton materiałów sypkich.

Usługi Transportowe Huzarewicz Sp. J.

Firma transportowo-spedycyjna świadcząca usługi krajowe zarówno taborem własnym jak i podwykonawców.

Automix

Firma transportowa zajmująca się transportem drogowym i spedycją towarów w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Oprócz tradycyjnych usług realizuje również zamówienia z zakresu transportu chłodniczego.

PKM Bytom Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma spedycyjno-transportowo-logistyczna. Współprcująca z kilkudziesięcioma firmami krajowymi i zagranicznymi.

DSS Polska Sp. z o.o.

Firma koncentrująca się na świadczeniu usług spedycyjnych i transportowych na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej.

JANKOWSKI TRANSPORT KRAJOWY I ZAGRANICZNY

Firma transportowo-spedycyjna świadcząca usługi krajowe jak i zagraniczne.


Dlaczego CAN?

Nasza współpraca z Klientami często wykracza daleko poza sam proces sprzedażowy. Świadczymy usługi zarówno w zakresie szkoleń, konsultacji. Naszym Partnerom polecamy także podpisanie umowy SLA.

W razie potrzeby świadczymy także usługę cyklicznego backupu danych na nasze serwery, dzięki czemu dane naszych Klientów są bezpieczne zarówno pod względem informatycznym jak i fizycznym.

Ciągła współpraca pomiędzy Klientem a naszą firmą daje znakomite wyniki w poprawie jakości pracy Użytkowników oraz dostarczyć może informacji i narzędzi niezbędnych do podjęcia decyzji przez menadżera.Copyright 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prodefinity - Oprogramowanie dla transportu
52-213 Wrocław
Nenckiego 136a
E-mail: biuro@systemcan.pl